Kariera

Praca w Neuro Device to praca z nowymi technologiami i udział w projektach, które mają wpływ na jakość ludzkiego życia. Choć wywodzimy się z różnych środowisk, mamy wspólne cele i wizję.  Chcemy robić rzeczy ważne i dostarczać nowych rozwiązań, których świat potrzebuje.

Wiemy, że tylko w pełni zaangażowany zespół umożliwia spełnienie tych celów, dlatego zależy nam, aby zatrudniać profesjonalistów pełnych pasji. Tylko łącząc nasz wysiłek, indywidualne perspektywy i talenty możemy stworzyć rozwiązania, które są poza zasięgiem pojedynczego człowieka.

Jak wszędzie, cenimy dobre pomysły, inicjatwę, terminowość  i rzetelność. W codziennej pracy naszego Zespołu ważny jest też wzajemne wsparcie i szacunek. Stale uczymy się, by być na bieżąco z najświeższą wiedzą, a przy projektach R&D używamy zwinnych metodyk zarządzania.

Nasze wartości  i podejście do świata jest Ci bliskie?  To, czym się zajmujemy  jest dla Ciebie na tyle ważne, że chciałbyś właśnie tu zainwestować swój czas i umiejętności?  Jeśli chciałbyś  dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny. Z przyjemnością Cię poznamy.

INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody w dokumencie CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w niniejszym dokumencie CV w celu rekrutacji na stanowisko [tu podać nazwę stanowiska]”

W wypadku gdy życzycie sobie Państwo, by Wasze CV zostało zarchiwizowane w celu rekrutacji na inne stanowiska prosimy o dodanie niniejszej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację moich danych osobowych zawartych w dokumencie CV w celu rekrutacji na inne stanowiska w Neuro Device Group S.A.”  W takim wypadku CV będę przechowywane przez pół roku, lub do czasu wyrażenia sprzeciwu.

Osoby zainteresowane poniższą ofertą pracy,  prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja(at)neurodevice.pl

Aktualnie poszukujemy

INŻYNIER ELEKTRONIK DO DZIAŁU R&D

Zadania:

  • prototypowanie i testowanie układów elektronicznych (cyfrowych i analogowych)
  • programowanie mikrokontrolerów (ARM)
  • przeprowadzenie całości procesu projektowego wraz z dokumentacją
  • projektowanie urządzeń w oparciu o najnowsze technologie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, radioelektronika i pokrewne)
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych (analogowych i cyfrowych)
  • umiejętność projektowania PCB
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w językach C i C++
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów konstrukcyjnych
  • umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym (oscyloskop, lutownica)
  • umiejętność pracy w określonych ramach czasowych, zarówno samodzielnej jak i w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej i minimalizowania zakłóceń
  • znajomość najnowszych standardów Bluetooth
  • wiedza i umiejętności z zakresu akwizycji i przetwarzania sygnałów biomedycznych
  • znajomość tematyki projektowania urządzeń medycznych
  • znajomość normy medycznej PN-EN 60601-1 i PN-EN 60601-1-2
  • znajomość zagadnienia druków 3D
  • znajomość programu Altium Designer, SolidWorks
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość oprogramowania JIRA, Confluence

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia z zakresu innowacyjnych urządzeń i oprogramowania w branży Health Care
  • szkolenia, kursy i udział w konferencjach
  • dostęp do game room/chill room w godzinach pracy
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową

Data Science Specialist

Zadania:

  • analiza i przetwarzanie danych elektrofizjologicznych i innych sygnałów związanych z funkcjami życiowymi
  • tworzenie skryptów Python z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego
  • tworzenie aplikacji desktopowych (GUI)
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • biegła umiejętność programowania w języku Python
  • znajomość pakietów NumPy, Pandas, SciPy, scikit-learn, PyQt5, Matplotlib
  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, radioelektronika i pokrewne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku potwierdzone projektami
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

  • znajomość zagadnień ML związanych z przetwarzaniem serii czasowych
  • wiedza i umiejętności z zakresu analizy i przetwarzania sygnałów biomedycznych/elektrofizjologicznych
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość języka C++ oraz biblioteki Qt
  • podstawowa znajomość rozwiązań webowych – Django
  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (Scrum)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • bardzo interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia z zakresu innowacyjnych urządzeń i oprogramowania w branży Health Care,
  • dostęp do szkoleń związanych z zakresem obowiązków,
  • dostęp do game room/chill room w godzinach pracy,
  • prywatną opiekę medyczną Enel-Med,
  • kartę Multisport,
  • pracę w firmie, w której stawiamy na współpracę, wzajemną pomoc i wsparcie,
  • przyjazną i życzliwą atmosferę pracy.