Dla inwestorów

Jesteśmy firmą technologiczną oferującą innowacyjne na skalę światową rozwiązania w obszarze neuronauki. Nasze urządzenia pomagają prowadzić zaawansowane badania i poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy doświadczonymi naukowcami, inżynierami i ludźmi biznesu – łączy nas pasja, zaangażowanie i chęć zmieniania rzeczywistości. Z powodzeniem współpracujemy z globalnymi przedsiębiorstwami i uznanymi jednostkami naukowymi, a nasze produkty można znaleźć w wielu instytucjach i ośrodkach badawczych w każdym zakątku Ziemi.

Zarząd

 • Paweł Soluch Chief Executive Officer
 • Olga Reunamo Członek Zarządu

Konkursy i wyróżnienia

 • Najlepsza Polska Innowacja 2018

  W konkursie organizowanym przez miesięcznik Focus, nasz system wspierający terapię afazji Neuro Device Voic™ został uhonorowany tytułem Najlepsza Polska Innowacja 2018 w kategorii "Zdrowie". Wyboru dokonali czytelnicy magazynu.

 • Chivas Venture 2018

  Neuro Device zwyciężyło w polskiej edycji prestiżowego konkursu dla projektów odpowiedzialnych społecznie – Chivas Venture. Wybrany przez jury projekt – spośród niemal setki zgłoszeń, zakłada wprowadzenie na rynek pierwszego na świecie systemu do efektywnej rehabilitacji zaburzeń mowy (afazji) - Neuro Device Voic™.
  W tym samym konkursie, w globalnym finale, zajęliśmy także trzecie miejsce w głosowaniu internautów.
  Szczegóły na temat konkursu znajdują się tutaj: https://www.chivas.com/pl-pl/the-venture/alumni/2018y

 • Nagroda Medtec Europe Start-Up Academy 2018

  Medtec Europe Start-Up Academy to coroczny konkurs, podczas którego młode europejskie firmy z branży medtech prezentują swoje najnowsze projekty i nawiązują kontakty biznesowe. W tym roku konkurs wygrało nasze urządzenie do efektywnej rehabilitacji afazji Neuro Device Voic™.
  Szczegóły na temat konkursu znajdują się tutaj: https://www.medteceurope.com/agenda/start-academy

 • Zakwalifikowanie do finału konkursu Aulery 2018 dla startupów i firm technologicznych

 • Wyróżnienie TOP 10 Most Innovative Healthcare Companies in Europe by Bayer 2016

 • Wyróżnienie TOP 15 Most Innovative Siemens Healthcare Suppliers 2017

Partnerzy

Siemens Healthcare

zakres współpracy: Projektowanie i produkcja urządzeń działających w polu MR, wg. zapotrzebowania klientów Siemens Healthcare.

„Neuro Device to interdyscyplinarny zespół profesjonalistów o szerokiej wiedzy i niekonwencjonalnym podejściu do projektów. Przeprowadziliśmy wspólnie dedykowane projekty, których nikt się nie chciał podjąć, a Neuro Device się ich podjęło i odniosło sukces.”

Michał Pytel, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, Siemens

GE Healthcare

zakres współpracy: Projektowanie i wyposażenie pracowni MR i fMRI.

„Koordynowaliśmy wiele wspólnych projektów. Posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie. Zespół Neuro Device nie boi się trudnych problemów i moim zdaniem takie wyzwania przynoszą im najwięcej frajdy.” Piotr Seweryński, MR Modality Manager NEE

Piotr Seweryński, MR Modality Manager NEE

Johns Hopkins University School of Medicine

„Cały proces, począwszy od inżynierii i na projekcie kończąc, jest imponujący. Dla nas ważne było, aby pracę Neuro Device cechowały niezawodność, skrupulatność i wysoka jakość.”

Miroslaw Janowski, MD PhD, Associate Professor, The Russell H. Morgan Department of Radiology and Radiological Science

Shizim – Israel’s biomed holding group

zakres współpracy: projektowanie stymulatora ośrodkowego układu nerwowego

„Są tylko dwie firmy na całym świecie, które spełniają nasze oczekiwania – Neuro Device jest jedną z nich.”

Adam Broncel, PhD – Innovation Expert and Consultant

Prawa własności intelektualnej

Neuro Device Scent

Monitor oddechu

Monitor oddechu

Międzynarodowe zgłoszenie patentowe PCT/EP2016/062924

Monitor oddechu

Neuro Device Scent

Projekty rozwojowe

Tworzymy rozwiązania, które poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. W tym momencie pracujemy nad kilkoma projektami, będącymi na różnych etapach rozwoju, których wdrożenie planujemy w niedalekiej przyszłości.

Publikacje prasowe

Firma, nasze projekty i osiągnięcia, a także opinie naszych specjalistów na temat ważnych naukowych wydarzeń budzą zainteresowanie kluczowych, najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi publikacjami.