Misja i wartości
Misja

Misja

Tworzymy urządzenia, które zmieniają jakość ludzkiego życia. Nasze rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne pomagają osobom z różnego rodzaju zaburzeniami neurologicznymi powrócić do codziennego życia. Przed nami było to często niemożliwe.

Wartości

Innowacyjność
Wiele z naszych urządzeń jest pierwszymi tego typu na świecie. Doświadczenie, wiedza i sposób działania pozwalają nam przecierać szlaki w dotychczas niedostępnych obszarach ludzkiego mózgu. Stawiamy sobie wyzwania, z którymi dotychczas nikt sobie nie poradził. Nam zazwyczaj się to udaje.

Ludzie
Podstawą naszych sukcesów są ludzie – naukowcy, inżynierowie i biznesmeni tworzący zespół Neuro Device. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, a także ogromna pasja sprawiają, że każdego dnia jesteśmy bliżej kolejnych rozwiązań.

Naukowe standardy
Współpraca z uznanymi placówkami naukowymi jest świadomym i stałym elementem naszej działalności. Utrzymując kontakty z naukowcami, badaczami i lekarzami z całego świata zachowujemy naukowe podejście do naszych projektów oraz dostęp do najnowszej wiedzy.

 

Jakość i odpowiedzialność
Jakość jest ważna. Zawsze, przy każdym produkcie. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że w przypadku urządzeń medycznych, jakość to także bardzo duża odpowiedzialność. Dlatego traktujemy ją priorytetowo i nigdy nie idziemy na kompromisy.

Indywidualne podejście
Naszą ambicją jest stały rozwój i sukcesywne wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań oraz poszerzanie zakresu świadczonych przez nas usług. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – do każdego projektu i klienta podchodzimy indywidualnie.