Zespół

Osoby tworzące Neuro Device to zgrany zespół profesjonalistów – inżynierów, naukowców i ludzi biznesu. Synergia naszej wiedzy, doświadczeń i pasji tworzenia pozwala nam realizować ambitne cele, a także wyznaczać światowe standardy neuronauki. Ludzie to jedna z najważniejszych wartości oraz podstawa sukcesów naszej firmy.

Dołącz do nas

Zawsze poszukujemy utalentowanych specjalistów, którzy chcą realizować ciekawe projekty.
Czy chciałbyś zostać częścią naszego zespołu? Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce Kariera.

Więcej

Nasz zespół przy pracy

Paweł Soluch Chief Executive Officer

Założyciel i Prezes Zarządu Neuro Device Group S.A. Neuropsycholog i ekspert ds. neuronawigacji– konsultant Kliniki Neurochirurgii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z otwartym przewodem doktorskim z zakresu badań funkcjonalnych mózgu. Stypendysta Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Łączy praktyczną wiedzę medyczną z naukowymi doświadczeniami, z sukcesem wyznaczając nowe możliwości zastosowania technologii w medycynie. Inicjator licznych projektów badawczych i rozwojowych dotowanych przez Komitet Badań Naukowych, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Unię Europejską. Autor kilkudziesięciu plakatów naukowych, wykładów i publikacji na temat funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI) i psychofizjologii.

Mateusz Orzechowski Chief Technology Officer

Współzałożyciel Neuro Device Group S.A i Kierownik ds. Technologii Spółki. Doktor Politechniki Warszawskiej, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego – naukowiec, programista, inżynier. Autor wielu publikacji z zakresu neuroobrazowania, inicjator radiologicznych programów diagnostycznych, m.in. PERMON i BronchoVision oraz współautor innowacyjnej metodologii badań z wykorzystaniem pomiarów psychofizjologicznych i funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI). W firmie Neuro Device wyznacza wysokie standardy technologiczne oraz czuwa nad każdym etapem procesu twórczego.

Olga Reunamo Członek Zarządu

Członek Zarządu Neuro Device Group S.A. Związana ze spółką od 2013 roku. Wcześniej na stanowisku Dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej i Rozwoju, z sukcesami kierowała działaniami w tych obszarach, jak również Systemem Zarządzania Jakością. Doświadczony manager z 13-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz warszawskiego IWP – łączy humanistyczną pasję kreowania z chłodną, rzetelną kalkulacją.

Luiza Drygiel Chief Operating Officer

Z Neuro Device Group S.A. związana od 2017 roku – wcześniej na stanowisku R&D Managera oraz Scrum Mastera, obecnie Dyrektor Operacyjny. Absolwentka ekonomii i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany kierownik projektów – Professional Scrum Master I, PRINCE2 Foundation z 5-letnią praktyką. Nieprzerwanie zgłębia wiedzę – obecnie w trakcie studiów doktoranckich w zakresie nauk ekonomicznych na Akademii Leona Koźmińskiego.

Agnieszka Sztajerwald Director of Accounting

W Neuro Device Group S.A. od 2009 roku. Jest odpowiedzialna za finanse Spółki: zarządza Działem Księgowości, sporządza analizy i raporty finansowe oraz monitoruje przepływy pieniężne. Nadzoruje rozliczanie dotacji unijnych i administrację płacowo-kadrową. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem. Tytuł magistra na kierunku finanse przedsiębiorstw i rachunkowość obroniła w Szkole Wyższej im. Romualda Kudlińskiego.

Krzysztof Malej Head of Research and Innovation

W Neuro Device Group S.A. od 2014 roku. Obecnie na stanowisku Dyrektora Działu Research and Innovation. Pełni również funkcję eksperta ds. technologii interfejs mózg-komputer. Magister inżynier nauk biomedycznych, absolwent Politechniki Warszawskiej. Pasjonat specjalizujący się w aparaturze badawczej związanej z rejestracją danych psychofizjologicznych, badaniami funkcjonalnymi mózgu oraz nieinwazyjnymi metodami stymulacji mózgu.