Projekty R&D

Neuro Device Group S.A. należy do czołówki światowych podmiotów nadających kierunek rozwoju neuronauce. Tworzymy pionierskie rozwiązania technologiczne, a wiele z tych które już istnieją usprawniamy i odkrywamy ich nowe zastosowanie w diagnostyce i terapii zaburzeń układu nerwowego. Nasze portfolio obejmuje projekty przygotowywane we współpracy z uznanymi badaczami i ośrodkami naukowymi, a także z globalnymi przedsiębiorstwami. Pracując przy ważnych projektach realizowanych na całym świecie, nasz zespół naukowców, inżynierów i programistów nieustannie zdobywa nowe doświadczenia i podnosi swoje kompetencje.

Projekty rozwojowe

Aktualnie prowadzimy zaawansowane prace nad prototypami kilku rozwiązań, które mają szansę zmienić jakość życia osób cierpiących na poważne zaburzenia neurologiczne. Wśród nich jest m.in. urządzenie wspierające rehabilitację zaburzeń mowy (afazji), które zostało wyróżnione pierwszą nagrodą w polskiej edycji globalnego konkursu Chivas Venture.

Neuro Device Voic™
Neurotherapy System for Aphasia

Czytaj więcej

Life Tone
Baby Monitor

Czytaj więcej

GSR
Eletrodermal activity tracker

Czytaj więcej

Neuro Device Camri ™

Czytaj więcej

Neuro Device Scent ™

Czytaj więcej

Neuro Device Tacti ™

Czytaj więcej

R&D Outsourcing Services

Nasze portfolio obejmuje wiele pionierskich rozwiązań. Nasi klienci, globalne i lokalne przedsiębiorstwa i ośrodki naukowe, doceniają nie tylko nasze doświadczenie i wiedzę, ale też podejście – jesteśmy elastyczni i gotowi do realizacji najbardziej złożonych i zaawansowanych przedsięwzięć. Usługa outsourcingu świadczona przez Neuro Device Group to rozwiązanie, które optymalizuje koszty i czas realizacji projektu, pozwalając szybko i skutecznie wdrażać nowe rozwiązania.

eVNS
Electrical Vagus Nerve Stimulation

Czytaj więcej

Projekty badawcze i naukowe

Tworzymy pionierskie rozwiązania, które usprawniają diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie wielu zaburzeń neurologicznych, tym samym wpływając na poprawę jakości życia osób na całym świecie. W ramach działań prowadzonych przez nasz zespół realizujemy liczne projekty badawcze i naukowe.

Mentor Eye
Molekularna nawigacja chirurgiczna

Czytaj więcej

Senseas
Wczesna diagnostyka autyzmu

Czytaj więcej

Eyevid
Badania reakcji kierowców

Czytaj więcej

Safe & Comfort MR System

Czytaj więcej